Grafik

Kalendarz

Grafik zajęć

Grafik może ulec zmianie
Zajęcia taneczne Dance Moms oraz Miniformacja dla dorosłych odbywają się Gdańskiej Szkole Artystycznej w Manhattanie Al. Grunwaldzka 82.
Zobacz grafik GSA
WYBIERZ GRAFIK TWOICH ZAJĘĆ:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Koło Garncarskie (P1)
16:30 - 18:00
J.Krzemieniewska
galeria 1
Ceramika(P2)
10:00 - 13:00
M.Gawrysiak
galeria 1
Koło Garncarskie (P1)
16:30 - 18:00
J.Krzemieniewska
galeria 1
Ceramika
10:00 - 13:00
galeria 1
Koło garncarskie (P1)
15:15 - 16:45
J.Krzemieniewska
Ceramika(P1)
18:00 - 21:00
J.Krzemieniewska
galeria 1
Koło Garncarskie (P2)
16:00 - 17:30
M.Gawrysiak
galeria 1
Ceramika/Rzeźba (P1)
18:30 - 21:30
M.Gawrysiak
galeria 1
Koło garncarskie (P1)
16:30 - 18:00
J.Krzemieniewska
galeria 1
Ceramika (P1)
17:00 - 20:00
J.Krzemieniewska
galeria 1
Ceramika (P2)
18:30 - 21:30
galeria 1
Poniedziałek Czwartek Piątek
Teatr
17:45 - 20:15
M.Zasłona
teatralna 3
Teatr
16:00 - 18:00
T.Kobiela
teatralna 3
Teatr
17:00 - 19:00
K.Suchecki
teatralna 3
Teatr
18:30 - 20:30
T.Kobiela
teatralna 3
Poniedziałek Wtorek Środa Piątek Sobota
Rysunek/Malarstwo
17:00 - 19:00
A.Ledóchowska
malarska 2
Rysunek/Malarstwo
17:00 - 20:00
K.Szczudło
malarska 2
Grupa zaawansowana (P1-zaawansowany)
17:00 - 20:00
M.Wróbel
malarska 2
Rysunek Egzamin
16:30 - 20:30
I.Wasniewska
malarska 2
Rysunek/Malarstwo
9:00 - 12:00
M.Szczukiewicz
malarska 2
Rysunek/Malarstwo
19:15 - 21:15
I.Wasniewska
malarska 2
Poniedziałek Wtorek
Śpiew (grupowy)
20:15 - 21:45
J.Tucka
teatralna 3
Śpiew (grupowy)
20:40 - 22:15
A.Roskach
teatralna 3
trwa nabór
Czwartek
Grafika/Eksperyment
16:30 - 18:30
M.Gawrysiak
malarska 2
Środa Czwartek Sobota
Fotografia (P1)
17:00 - 20:00
T.Pijanowski
malarska 2
Fotografia 16 lat+
16:00 - 18:00
T.Pijanowski
kurs podstawowy
galeria 2
Fotografia (P1)
10:00 - 13:00
T.Pijanowski
galeria 2
Fotografia (P2)
18:00 - 21:00
T.Pijanowski
galeria 2
Wtorek
Taniec współczesny
17:30 - 19:00
J.Nadrowska
teatralna 3
Modern/Jazz
19:00- 20:30
W.Fiuk
teatralna 3
Czwartek
Akrobatyka
20:45 - 22:15
D.Lipski
teatralna 3
Wtorek
Kaligrafia
18:00 - 20:00
P.Kowalski
teatralna 3
  • Grafik może ulec nieznacznej zmianie.
  • Wszystkie zajęcia grupowe ruszają przy zapisie minimum 6 osób.

Dance Moms

Musical dla dzieci

Grupy konkursowe

Kalendarz zajęć w roku szkolnym 2018/19

WYBIERZ:
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
29.10.2018
odrabiane są zajęcia z
24.12.2018
30.10.2018
odrabiane są zajęcia z
25.12.2018
31.10.2018
odrabiane są zajęcia z
26.12.2018
03.01.2019
odrabiane są zajęcia z
27.12.2018
30.11.2018
odrabiane są zajęcia z
28.12.2018
02.05.2019
odrabiane są zajęcia z
20.06.2018
01.03.2019
odrabiane są zajęcia z
21.06.2018
Święta i długie weekendy
01.11.2018
Wszystkich Świętych
24.12.2018 - 01.01. 2019
bożonarodzeniowa przerwa świąteczna
21.04 - 22.04.2019
wielkanocna przerwa świąteczna
01.05.2019 oraz 03-05.05.2019
długi weekend majowy
20-23.06.2019
Boże Ciało (długi weekend)
wszystkie niedziele
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
24.06.2019
18.06.2019
19.06.2019
27.06.2018
28.06.2018

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Republika Marzeń

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2018 Republika Marzeń

Zapisz się