Grafik

Kalendarz

Grafik zajęć

Grafik może ulec zmianie
Zajęcia taneczne Dance Moms oraz Miniformacja dla dorosłych odbywają się Gdańskiej Szkole Artystycznej w Manhattanie Al. Grunwaldzka 82.
Zobacz grafik GSA
WYBIERZ GRAFIK TWOICH ZAJĘĆ:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Koło Garncarskie (P1)
16:30 - 18:00
J.Krzemieniewska
galeria 1
Ceramika(P2)
10:00 - 13:00
M.Gawrysiak
galeria 1
Koło Garncarskie (P1)
16:30 - 18:00
J.Krzemieniewska
galeria 1
Ceramika
10:00 - 13:00
galeria 1
Koło garncarskie (P1)
15:15 - 16:45
J.Krzemieniewska
Trwa nabór
Ceramika(P1)
18:00 - 21:00
J.Krzemieniewska
galeria 1
Koło Garncarskie (P2)
16:00 - 17:30
M.Gawrysiak
galeria 1
Ceramika/Rzeźba (P1)
18:30 - 21:30
M.Gawrysiak
galeria 1
Koło garncarskie (P1)
16:30 - 18:00
J.Krzemieniewska
galeria 1
Ceramika (P1)
17:00 - 20:00
J.Krzemieniewska
galeria 1
Ceramika
18:00 - 21:00
J.Krzemieniewska
galeria 1
Trwa nabór
Ceramika (P2)
18:30 - 21:30
galeria 1
Poniedziałek Czwartek Piątek
Teatr
17:45 - 20:15
M.Zasłona
teatralna 3
Teatr
16:00 - 18:00
T.Kobiela
teatralna 3
Teatr
17:00 - 19:00
K.Suchecki
teatralna 3
Teatr
18:30 - 20:30
T.Kobiela
teatralna 3
Poniedziałek Wtorek Środa Piątek Sobota
Rysunek/Malarstwo
17:00 - 19:00
A.Ledóchowska
malarska 2
Rysunek/Malarstwo
17:00 - 20:00
K.Szczudło
malarska 2
Grupa zaawansowana (P1-zaawansowany)
17:00 - 20:00
M.Wróbel
malarska 2
Rysunek Egzamin
16:30 - 20:30
I.Wasniewska
malarska 2
Rysunek/Malarstwo
9:00 - 12:00
M.Szczukiewicz
malarska 2
Rysunek/Malarstwo
19:15 - 21:15
I.Wasniewska
malarska 2
Poniedziałek Wtorek
Śpiew (grupowy)
20:15 - 21:45
J.Tucka
teatralna 3
Śpiew (grupowy)
20:40 - 22:15
A.Roskach
teatralna 3
Czwartek
Grafika/Eksperyment
16:30 - 18:30
M.Gawrysiak
malarska 2
Środa Czwartek Sobota
Fotografia (P1)
17:00 - 20:00
T.Pijanowski
malarska 2
Fotografia 16 lat+
16:00 - 18:00
T.Pijanowski
kurs podstawowy
galeria 2
Fotografia (P1)
10:00 - 13:00
T.Pijanowski
galeria 2
Trwa nabór
Fotografia (P2)
18:00 - 21:00
T.Pijanowski
galeria 2
Wtorek
Taniec współczesny
17:30 - 19:00
J.Nadrowska
teatralna 3
Modern/Jazz
19:00- 20:30
W.Fiuk
teatralna 3
Dance Moms
21:00 - 22:30
J.Nadrowska
sala konkursowa
Czwartek
Akrobatyka
20:45 - 22:15
D.Lipski
teatralna 3
Wtorek
Kaligrafia
18:00 - 20:00
P.Kowalski
teatralna 3
  • Grafik może ulec nieznacznej zmianie.
  • Wszystkie zajęcia grupowe ruszają przy zapisie minimum 6 osób.

Dance Moms

Musical dla dzieci

Grupy konkursowe

Kalendarz zajęć w roku szkolnym 2019/20

WYBIERZ:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
30.03.2020
odrabiane są zajęcia z
11.11.2019
29.10.2019
odrabiane są zajęcia z
03.09.2019
30.10.2019
odrabiane są zajęcia z
04.09.2019
31.10.2019
odrabiane są zajęcia z
05.09.2019
03.01.2020
odrabiane są zajęcia z
27.12.2019
02.11.2019
(wolne 5 zajęcia w miesiącu)
29.06.2020
odrabiane są zajęcia z
23.12.2019
31.03.2020
odrabiane są zajęcia z
24.12.2019
29.04.2020
odrabiane są zajęcia z
25.12.2019
02.01.2020
odrabiane są zajęcia z
26.12.2019
01.105.2020
(wolne 5 zajęcia w miesiącu)
29.02.2020
odrabiane są zajęcia z
28.12.2019
30.04.2020
odrabiane są zajęcia z
11.06.2020
Święta i długie weekendy
01.11.2019 - 02.11.2019
Wszystkich Świętych
11.11.2019
Święto Niepodległości
24.12.2019 - 01.01. 2020
bożonarodzeniowa przerwa świąteczna
06.01. 2020
Święto Trzech Króli
13.04.2020
Wielkanoc
01.05.2020 - 03-05.05.2020
weekend majowy
11.06.2020
Boże Ciało
wszystkie niedziele
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
29.06.2020
23.06.2020
24.06.2020
25.06.2020
26.06.2020
27.06.2020

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Republika Marzeń

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2018 Republika Marzeń

Zapisz się