Wernisaż wystawy Elżbiety Krasińskiej Retrospettiva

15/02/2020 g. 18:00 
Kilka słów o artystce:
Urodzona w Gdańsku, od ponad 30 lat mieszka i pracuje w Rzymie we Włoszech. Całe życie poświęciła sztuce i kulturze, zyskując międzynarodową sławę zarówno jako malarz, jak i projektant biżuterii. Elzbieta „Elkra” Krasińska zdobyła wiele nagród i brała udział w licznych wystawach na całym świecie 
Więcej informacji w wydarzeniu na naszym facebooku: 
LINK

Wystawa semestralna Republiki Marzen GSA

16/02/2020 g.18:00
Serdecznie zapraszamy na semestralną wystawę uczestników naszych zajęć. To idealna okazja do spotkania się z twórczością naszej szkoły. Wernisaż wystawy odbędzie się 15/02/2020 r., czyli dzień po słynnym święcie Walentego. Termin ten zainspirował grupy rzeźby [pracownia Marzeny Gawrysiak], ceramiki [pracownia Justyny Krzemieniewskiej] oraz fotografii [Pracownia Tomasza Pijanowskiego] do nadania swoim pracom motywu przewodniego pt. Erotica.
W galerii znajdziecie też rysunki ze studium postaci i martwej natury uczniów z pracowni Agnieszki Ledóchowskiej, Moniki Szczukiewicz, Kamila Szczudło, Iwony Wasniewskiej.
Do zobaczenia ! 
Więcej na naszym facebooku:
LINK

Impossible Objects & Possible States – Ledóchowska & Gross

22/02/2020 g. 20:00 
Agnieszka Ledóchowska maluje obiekty niemożliwe, a Anna Gross próbuje materializować stany wewnętrzne . Dla obu artystek natura jest inspiracją, lecz manifestuje się w abstrakcyjnych formach, które w niewielkim stopniu pozostają w relacji z realnym światem. Czasem jest to światłocień, czasem przestrzenne sugestie lub zależności walorowo-barwne. Sugestywność bez narzucających się rozwiązań. Odbiorca sam decyduje jaki sens nada tym przekazom płynącym od dwóch różnych artystycznie osobowości, które połączyła przyjaźń i podobna wrażliwość.  
Więcej na naszym facebooku
LINK

Zapisz się