Film zrealizowany przez FRUFILM.

Taniec

Grupy taneczne przystosowane są do różnych poziomów i możliwości, zaangażowania oraz wieku. Nasi nauczyciele główny nacisk kładą na rozwój indywidualny tancerzy. Wierzymy jednak, że tańczy się nie tylko nogami, ale przede wszystkim sercem.

Uwaga

Dance Moms oraz zajęcia grup konkursowych odbywają się w Gdańskiej Szkole Artystycznej – Manhattan Gdańsk, Al. Grunwaldzka 82

Na zajęcia z tańca jazzowego zapraszamy osoby pragnące systematycznie podnosić swój poziom techniczny w zakresie techniki jazzowej oraz elementów modern dance i teatru tańca. Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób początkujących, jak i dla tych, którzy posiadają już pewne doświadczenie w tańcu jazzowym. Zajęcia cechuje wysoka intensywność. Pierwsza część lekcji to połączenie izolacji, intensywnych ćwiczeń siłowych i stretchingu, druga część to choreografia połączona z nauką nowych elementów technicznych. Możecie spodziewać się dużej różnorodności stylów tanecznych – od lyrical jazz, poprzez pop, afro, aż po street jazz.

Uczestnictwo w tych zajęciach poprzedzone jest kwalifikacjami (główny nabór organizowany jest we wrześniu, istnieje również możliwość umówienia się na lekcje sprawdzającą predyspozycje i dołączenie do grup w trakcie sezonu).

Od 2 do 4 razy w tygodniu tancerze i tancerki uczą się techniki, pracują nad choreografią, oraz chętni dodatkowo trenują akrobatykę. Nasze grupy regularnie biorą udział w zawodach tanecznych w całym kraju i nie tylko (w tym m.in. w zawodach federacji IDO i WADF).  Posiadają na swoim koncie wiele nagród i tytułów m.in. Mistrzów Polski i Mistrzów Europy.

To zajęcia dedykowane zajęcia dedykowane głównie mamom naszych tancerek, ale nie tylko.
Podstawy tańca jazzowego, praca nad choreografią, ćwiczenia koordynacyjne, rozwijanie kondycji i trochę rozciągania. Zapraszamy wszystkie mamy!

Taniec:
zabawa, pasja, wolność…

Tańczyć w Republice Marzeń zaczyna się dla przyjemności…
Realizacje taneczne naszych tancerzy spotkają się z ogromnie ciepłym i entuzjastycznym przyjęciem na festiwalach. Nasze grupy mają tytuły Grand Prix większości polskich turniejów, łącznie z najważniejszym – tytułem Mistrza Polski. Tak z przyjemności i przygody rodzi się pasja!

Dorota Jułkowska

tancerka, choreografka

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Masz pytanie?

Przyjdź, napisz lub zadzwoń.

Republika Marzeń

To otwarta placówka organizująca profesjonalne kursy artystyczne dla dorosłych, prowadzona przez Gdańską Szkołę Artystyczną Sp. z o.o..

© 2018 Republika Marzeń

Zapisz się